www.milpos.sk
Dátum- čas

Menu
Kategórie článkov
Kalendár archívu článkov
jún 2024
Po Ut St Št Pi So Ne
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Panoráma obce
KLIK fotoalbum

Je tu pre nás od útleho detstva a stojí pri nás, v každom našom kroku.

Predstavuje symbol opory, pochopenia, obetavosti, je pri nás v zlých i dobrých chvíľach, poľutuje, pohladí, pofúka boliestku a miluje svoje dieťa za každých okolností.

Byť matkou je životným poslaním, je to vzácny dar, ktorý si zaslúži oslavu.

Aj v našej obci sme preto oslávili a vzdali tak úctu a lásku našim mamám, v nedeľu 19.05.2024. Úvod slávnosti DŇA MATIEK bol netradičný, pretože sa po prvýkrát v našej obci slávnosť začala postavením mája. Za mohutného spevu miestnych speváckych skupín deti z obce máj vyzdobili a šikovní chlapi z obce ho pomohli zodvihnúť a postaviť pred obecným úradom. Potom sme sa už stretli v krásne vyzdobenej sále nášho kultúrneho domu o 15-tej hodine. V úvode slávnosti nás privítal pán starosta a po jeho krásnych slovách prišli na rad deti z materskej školy a základnej školy v Milpoši, ktoré si pod vedením ich pani učiteliek a pána riaditeľa pripravili krásny program. V závere osláv nám sa nám predstavili naše folklórne skupiny – DSS Čatinka, ŽSS Milpošanka a MSS Milpošan. Každú mamičku a babičku toto vystúpenie iste potešilo a zakončilo sa sladkým poďakovaním v podobe čokolády.   

Drahé naše mamy –  DEŇ MATIEK je špeciálny čas povedať vám, ako vás máme radi, čo pre nás znamenáte a vyjadriť vám našu vďačnosť za všetko, čo pre nás robíte. Ďakujeme všetkým mamám za lásku a obetavosť a prajeme, aby vaše srdcia boli naplnené dobrom, radosťou a nádejou, aby sviatok matiek vydržal v našich mysliach a srdciach nielen v mesiaci máj, ale aj po celý rok.

Júlia S.

Počítadlo návštev
234382
Používateľov dnes : 138
Tento rok : 46344
Celkom užívateľov : 234381
Náhľady dnes : 326
Celkom náhľady : 1294394
Kto je on-Line : 3
Priame prenosy obradov
z Chrámu sv. apoštolov
Petra a Pavla v Milpoši
Anketa
Ohodnoťte našu webstránku?
Kalkulačka

Počasie