www.milpos.sk
Dátum- čas

Menu
Kategórie článkov
Kalendár archívu článkov
apríl 2024
Po Ut St Št Pi So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Panoráma obce
KLIK fotoalbum

Dnes je veľký deň, splnil sa mi sen!
Od septembra budem žiačik, nebudem už predškoláčik.
Zastrúham si pastelky, kúpim novú tašku.
Naučím sa poľahky, zaviazať si topánky.
Do aktovky pastelky, ceruzky a kriedy,
po prázdninách veru tak, šup do prvej triedy!

          V posledný deň školského roku 2019/2020 sme sa stretli na krátku chvíľu s našimi deťmi v materskej škole. Bola to pre nás vzácna chvíľa. Veď sme sa  skoro tri a pol mesiaca nevideli. Boli sme nesmierne všetci šťastní, že sme sa takto všetci zišli. A veru. Deti priznali, že škôlka im veľmi chýba. Za zamestnancov MŠ môžem povedať, že nám zase chýbali naši škôlkari, bez ktorých budova zívala prázdnotou a tichom.
          Po zvítaní sa so všetkými deťmi, sme sa v slávnostnej atmosfére lúčili s našimi predškolákmi, ktorí v septembri nastúpia do 1. ročníka ZŠ. Našu materskú školu opúšťajú siedmi predškoláci. My im z celého srdca želáme veľa úspechov v novej etape života, aby s radosťou a ľahkosťou získavali nové vedomosti a poznatky. Každý predškolák bol slávnostne dekorovaný stužkou, získal diplom, absolventský pohár a tašku plnú prekvapení. Mladší škôlkari si odniesli sladkosť, balón, omaľovánku a bublifuk.
          Za všetkých zamestnancov MŠ sa chcem poďakovať našim škôlkarom, ktorí nám priniesli milú pozornosť, ako poďakovanie za spoločne strávený čas plný zábavy, hier, ale aj učenia sa. Či už to boli kvety, srdiečka, náramky, bonboniéry, pamätné poháre, alebo objatie s  úsmevom na tvári…. za všetko srdečná vďaka, vám drahé deti.
          Zároveň sa chcem poďakovať pani riaditeľke Mgr. Anne Šašalovej, za pekné spoločne strávené roky. Za jej prínos vo výchovno-vzdelávacom procese a za priateľský vzťah ku kolegom.  Ktovie. Možno sa niekedy opäť spoločne zídeme.
          Poďakovanie patrí aj mamičkám: Miriame Figurovej a Patrícii  Džačovskej, že nám zabezpečili dopravu na fotenie tabla. Tak tiež veľká vďaka patrí všetkým rodičom za celoročnú spoluprácu, ústretovosť, ochotu a priaznivú komunikáciu so zamestnancami materskej školy.
          Želám Vám krásne letné prázdniny, hlavne v zdraví, bez úrazov a Covidu 19. Deťom želám leto plné zábavy, hier a zážitkov. V septembri dovidenia!

p. uč. Karnišová

Počítadlo návštev
217868
Používateľov dnes : 272
Tento rok : 29830
Celkom užívateľov : 217867
Náhľady dnes : 583
Celkom náhľady : 1249909
Kto je on-Line : 2
Priame prenosy obradov
z Chrámu sv. apoštolov
Petra a Pavla v Milpoši
Anketa
Ohodnoťte našu webstránku?
Kalkulačka

Počasie